אייל בן שלמה

052-3553194


שער | אודות | טיפולים | המלצות | מאמרים | קישורים | צור קשר           סייקי שיאצו, זן שיאצו, רפלקסולוגיה

אייל בן שלמה - טיפול בשיאצו ורפלקסולוגיה

שיאצו היי טק

חשיבות הטיפול בעידן המודרני (עזרה לאנשי הייטק)

כמי שעבד שנים רבות בעולם ההיי טק וחווה את תובענותו של התחום על בשרו, אני מאמין כי בכוחו של טיפול שיאצו לשפר את חייהם של עובדים שישיבה ארוכת שעות מול המחשב הפכה עבורם לתו תקן, ואשר מרבית זמנם מושקע ברבדים הפרקטיים והגשמיים של עבודה וקריירה.

ישיבה ממושכת, תוך כיפוף הגב ואימוץ העיניים, אינה מוסיפה בריאות לגוף ולנפש.
המתח שנאגר בהדרגה בגוף יכול להגיע לממדים עצומים, ומפחית מתחושת הבריאות הכללית ומאיכות חייהם של אנשים צעירים ומבוגרים כאחד.
ענף ההיי טק תובע מאנשים רבים עבודה עד שעות הלילה המאוחרות, מה שמפחית את הרצון והזמינות לעסוק בפעילות גופנית באופן מסודר. למרות שרבים משלבים בהצלחה בין עבודה לבין פעילות גופנית סדירה, אין בכך בכדי להפחית את רמות המתח בגוף, להקל על מכאובים, להסדיר בעיות אורתופדיות ולפתור חסימות אנרגטיות שמתפתחות במקביל להצטברות שנות העבודה.

הפתרון הינו טיפול באמצעות שיאצו, שמותאם במיוחד לאנשים שעובדים קשה, בדרך כלל בישיבה ממושכת מול המחשב ותחת לחץ של לוחות זמנים נוקשים.

כוחו של שיאצו אינו רק בהקלה על סימפטומים פיזיים, אלא גם כתרופה רוחנית אשר בכוחה לאזן את חייהם של עובדי היי-טק ששקועים מרבית שעת היום עמוק בתוך פרויקטים גשמיים, ללא זמן רב להזנת הנפש. שיאצו מרגיע את נפש האדם ומפנה את תשומת הלב הפנימית מהגשמי אל הרוחני, מהמחשבות על העתיד אל הוויית ההווה, מ"מה לעשות" אל ה"מה להיות". מעצם טבעו, שיאצו מרחיב אופקים ומעניק כוחות טריים מדי טיפול, עד ששגרת החיים הופכת למאוזנת, למבורכת.

במהלך הטיפול יתארו המטופלים את תהליך העבודה שלהם ואת אשר מטריד אותם מבחינה פיזית ונפשית כאחד. במהלך הטיפולים צפויים המטופלים להתחיל לחוות ירידה בעומסי המתח, במקביל להקלה באזורים כואבים או רגישים בגוף. מטרת הטיפול הינו לשחרר את החסימות האנרגטיות של המטופלים ולחבר אותם מחדש למקורות האנרגיה הפנימיים שלהם, אשר נשחקים כתוצאה משעות על גבי שעות של עבודה.sample content image

הטיפולים המוצעים

שיאצו

רפלקסולוגיה


אייל בן שלה -מטפל בשיאצו ורפלקסולוגיה