אייל בן שלמה

052-3553194


שער | אודות | טיפולים | המלצות | מאמרים | קישורים | צור קשר           סייקי שיאצו, זן שיאצו, רפלקסולוגיה

אייל בן שלמה - טיפול בשיאצו ורפלקסולוגיה

אודות אייל בן שלמה

מטפל שיאצו, רפלקסולוגיה ואיש הייטק לשעבר.
בעבר שילבתי את עולם ההייטק בו עבדתי כ עשרים וחמש שנה , והעולם הטיפולי, אליו נסחפתי בעקבות עבודתי ברחבי העולם.
עבודתי בעולם ההייטק דרשה אינטראקציה ובניית קשרים עסקיים ואישיים עם אנשים רבים, מקומיים ומארצות אחרות ותרבויות שונות.
עם השנים, למדתי להכיר בכך שהקשר עם האנשים שסביבי הוא סם חיים עבורי. התחלתי להעמיק את ההיכרות עם האנשים מסביבי, ליצור חברויות עמוקות, ובד בבד התפתח אצלי הרצון לעזור לאנשים, לגרום להם שמחה, להשפיע עליהם ולשפר את התייחסותם לגופם ולנפשם.
לפני כעשור, נתתי לרצון הזה ביטוי מעשי. התחלתי בדרך חדשה במקביל לעיסוקי בעולם ההייטק והמחשוב. התחלתי בלימודי שיאצו מקצועיים במכללת רידמן, כשבנוסף התמחיתי במסגרת נוספת בשיטת הסייקי שיאצו, תחת צביקה קליסר, מפתח השיטה הייחודית, שמהר מאוד נפוצה בכל העולם.
לשתי שיטות אלו הוספתי לימודי רפלקסולוגיה, כלי טיפולי בו אני מתמחה ומשלב יחד עם טיפול השיאצו, לטובת מטופלי.
הראייה ההוליסטית והשיאצו הפכו אט אט לחלק המשמעותי ביותר בחיי. מצאתי בשיאצו דרך ישירה, חסכונית וממוקדת המאפשרת פתיחת חסימות אנרגטיות והקלת כאבים נפשיים ופיזיים. שילוב הרפלקסולוגיה בטיפול מעניק לי כלי טיפולי נוסף, המגביר את יעילות הטיפול, מעמיק ומזרז את התוצאה למטופל.

אני מטפל בקליניקה הפרטית שלי בכפר סבא, קשוב לכל בעיה וכאב של מטופלי. מידי יום ביומו ובכל טיפול, אני מביא לידי ביטוי את אהבת האדם שלי ואת הידע שצברתי באבחון, לעזרה, הקלה ופתרון בעיות המטופלים שלי. התקשרו עכשיו וקיבעו איתי טיפול- 052-3553194.sample content image

הטיפולים המוצעים

שיאצו

רפלקסולוגיה


אייל בן שלה -מטפל בשיאצו ורפלקסולוגיה